Pětidenní nebo týdenní pobyt v CHKO Brdy

Prožijte dovolenou v krásné krajině CHKO Brdy a blízkém okolí. Brdy jsou nově zpřístupněnou částí Česka, kde se v minulosti nacházel vojenský výcvikový prostor, který přispěl k zachování rázu přírody i k vytvoření unikátního charakteru krajiny. Brdy nyní otevírají své brány a Wellness Hotel Brdy je nejlepší výchozí bod vašich cest.

Připravili jsme si pro vás týdenní nebo pětidenní pobyty v našem hotelu.

Ubytování a stravování

Wellnes Hotel Brdy se nachází ve Spáleném Poříčí na okraji CHKO Brdy a ve ideální poloze pro objevování dalších míst Plzeňského kraje. Ubytování je zajištěno v moderních, komfortně vybavených pokojích. Každý pokoj má své vlastní sociální zařízení, TV a pohodlné postele s kvalitními matracemi.

V ceně pobytu je zahrnuta také polopenze v hotelové restauraci. Snídaně je formou bohatého švédského stolu a večeře servírovaná s výběrem z menu.

Okolí a aktivity

Relax, koupání, kolo, míčové hry, turistika, památky, kultura, golf, jízda na koni… Je hodně věcí, které můžete v okolí dělat. Rádi vám poradíme přímo v hotelu.
Zpevněné i nezpevněné cesty v CHKO Brdy jsou ideální pro cyklistiku a turistiku a nabízí mnohé i milovníkům historie a techniky. Z těch nejzajímavějších cílů jsou to naříklad Padrťské rybníky, vrcholy Tok a Praha, unikátní Atom muzeum – obrovský protiatomový kryt, bunkr na Jordánu nebo tajemný Hrad Valdek. To vše je propojené hustou sítí cest.

A nejsou to jen Brdy. Protože se nacházíme na jižním Plzeňsku, tipů na letní zážitky v blízmém okolí máme nepřeberné množství. Třeba Plzeň, zámky Kozel a Blatná, vodní hamr Dobřív, vodní hrad Švihov nebo zříceniny hradů Vlčtejn a Radyně nebo další místa, která stojí za návštěvu.

Ceník

Délka pobytu

Cena pobytu

5 dní (4 noci)

2990 Kč / osoba, polopenze

7 nocí

4490 Kč / osoba, polopenze

Doobjednání plné penze

+ 100 Kč / den

RezervacePo odeslání formuláře Vám odešleme konkrétní cenovou kalkulaci. Vaše přání můžete psát do pole komentář.

od 2990 Kč / osoba

cena obsahuje:

  • ubytování
  • snídaně formou švédského stolu
  • večeře
  • parkování
  • úschova kol
  • wi-fi internet

Rezervace :

tel: +420 601 200 226

info@hotelbrdy.cz
* cena 2990 je za 5 denní pobyt, ceník uvedený níže

© 2017 - 2019 Wellness Hotel Brdy

Kalendář našich akcí naleznete i na:
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Tento web používá cookies.