Pokoje

Jednolůžkový
1050 Kč / noc
Dvoulůžkový
1350 Kč / noc
Třílůžkový
1750 Kč / noc

Pokoje našeho hotelu nabízí pohodlí, moderní vybavení a interiér i klid pro ničím nerušený spánek a odpočinek.

Hotel disponuje 25 komfortními pokoji. Ve výbavě pokojů je LED televizor, koupelna, postele s kvalitními matracemi a polštáři, kvalitní lůžkoviny a úložné prostory. V koupelně se nachází WC se sprchou nebo vanou, umyvadlo, zrcadlo, ručníky a hotelová kosmetika. Celý hotel je nekuřácký.
Pokoje jsou jednolůžkové, dvoulůžkové nebo trojlůžkové s možností manželských i oddělených lůžek.

V hotelu je pokrytí Wi-Fi signálem s bezplatným připojením k internetu. Váš automobil můžete zdarma zaparkovat přímo v areálu a pokud přijedete na kole, uschováme Vám ho po celou dobu Vašeho pobytu.


Vybavení pokojů: Koupelna a wc LED televizor Wi-Fi internet Kvalitní matrace a polštáře Povlečení a ručníky Úložné prostory Koberce

Pohodlí a soukromí

Dopřejte si nerušený odpočinek v pohodlí našich pokojů. Nabízí soukromí a klid pro kvalitní spánek. Při delším pobytu jistě oceníte velký LED televizor.

Zázemí pro Váš pobyt

Pro hosty mámé k dispozici wi-fi internet, parkování v areálu hotelu i úschovu vašich jízdních kol nebo jiného vybavení.

Výborná snídaně!

Formou švédského stolu, se širokou nabídkou sladkých i slaných snídaňových jídel, ovoce, zeleniny a nápojů včetně výborného espressa z právě umleté kávy.

Příroda i památky jako na dlani

Z Wellness Hotelu Brdy je to jen pár kroků do CHKO Brdy kde naleznete více než 200 km pěších a cyklistických stezek.

© 2017 - 2019 Wellness Hotel Brdy

Kalendář našich akcí naleznete i na:
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Tento web používá cookies.