Úžasný pobyt

6. 6. 2019

V hotelu Brdy se mi moc líbilo, příjemné prostředí, příjemný personál. Jídlo výborné, bohaté snídaně. Ubytování pěkné, čisté. Výborný řidič, průvodce, bavič a hlavně vedoucí pan Zeman. Děkuji za krásný pobyt a všem doporučuji.

Marie S.

Pohoda

15. 10. 2018

Krásné ubytování, čisto, vynikající snídaně, v restauraci vaří moc dobře, moc příjemní a milí lidé v recepci a restauraci, co si víc přát?

Ilona a Pavel

Skvělé

3. 3. 2018

Velice příjemné prostředí a především vstřícný a ochotny pan provozovatel Zeman. Skvělá kuchyně a personál. DOPORUČUJI POBYT V TOMTO HOTELU!!!

Magda

Rozhodně stojí za to navštívit

27. 11. 2017

V průběhu Mezinárodního festivalu outdoorových filmů a dalších akcí, které už několik let ve Spáleném Poříčí pořádáme, jsme již více než desetkrát využili služeb Vašeho hotelu. Vždy jsme byli spokojeni, ale rádi bychom zdůraznili, že současné vedení hotelu nemá konkurenci! Děkujeme a těšíme se brzy na shledanou.

Jiří, Outdoor films

Skvělý relaxační pobyt

5. 11. 2017

Velmi pěkný hotel v klidné lokalitě a hlavně skvělý výchozí bod do Brd. Čistotu v pokojích jsme s přítelem velmi ocenili. V restauraci hotelu jsme si dali výborné jídlo a snídaně také bez chyby. Široký výběr. Personál velice ochotný a wellness jsme si moc užili. Děkujeme za krásný pobyt, za skvělou relaxaci a určitě se k vám brzy vrátíme. Mohu jen doporučit!!!

Nikol L./Pavel B., Praha

Velmi příjemné

20. 8. 2017

Hotel Brdy jsme zvolili pro naši týdenní dovolenou jako výchozí místo pro naplánované výlety. Po celý týden jsme si užívali přátelské pohody , kterou nám poskytoval zdejší personál spolu s majitelem panem Zemanem. Můžeme všem doporučit.

Jurákovi

Doporučuji

5. 8. 2017

Hotel brdy je pěkný, příjemný hotýlek. Byli jsme rádi, že jsme ho vybrali, určitě mohu doporučit.

Doležalovi

Krásný víkend

17. 6. 2017

Během našeho víkendového pobytu proběhlo všechno nad očekávání. Hotel je moderně vybavený a klidný, Oceňuji možnost zaparkování přímo před hotelem a teké místnost pro uložení kol v prostorách hotelu.

Petr H.

Fantasie

23. 4. 2017

Dovolte, abych Vám a všem spolupracovníkům ve Vašem Wellness hotelu Brdy poděkoval jménem všech potomků Terezie Čapkové,kteří zde strávili velice příjemné chvíle při svém rodinném setkání ve Spáleném Poříčí.Jídlo i vstřícnost hotelu,přesto, že není ještě v trvalém provozu byla velice profesionální a příkladná.Můžeme všem velice doporučit i tak velkým skupinám, jako byla naše.Jménem 45 účastníků Pavel Rund

Pavel Rund, Sokolov

No Title

22. 4. 2017

Ve dnech 22.-27.3.2017 hostilo naše město 21 zahraničních partnerů z Francie a Chorvatska. Týden byl nabitý exkurzemi do zařízení sociálních služeb, kterými by se naše území mohlo inspirovat, ale navštívili jsme i stávající poskytovatele sociálních služeb. Naši partneři také navštívili několik projektů podpořených Místní akční skupinou v minulých letech. Dlužno dodat, že celá akce by se nemohla konat a nést v přátelské atmosféře, kdyby naše hosty pod svojí střechou neuvítal Wellness hotel Brdy a výborný hostitel pan Michal Zeman. Přejeme mu, aby mu první významní hosté, které ubytoval v nově zrekonstruovaných pokojích a celý týden vzorně obsluhoval, přinesli štěstí a úspěch při dalším provozu našeho krásného hotelu.

Adéla MaškováNaše ocenění

© 2017 - 2019 Wellness Hotel Brdy

Kalendář našich akcí naleznete i na:
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Tento web používá cookies.