Hotel Brdy

23. 7. 2019

Náš pobyt v hotelu Brdy byl pohodový a plný dojmů.P.Zeman,jeho bratr i celý personál si zasluhuje veliké poděkování.Všem pobyt doporučuji.Za vše děkuji.Marie G.Bohumín

Marie Grabiecová

Jedinečný zážitek

22. 7. 2019

Pobytem v hotelu Brdy jsem byla okouzlena. Pokud si chcete odpočinout a poznat nádherné okolí, neváhejte. Prostředí hotelu je jedinečné, stejně jako nabídka výletů. Absolutně doporučuji.

Zuzka

Doporučuji, nejen za sebe

16. 7. 2019

Byli jsme překvapeni, že něco takového v naší ČR vůbec existuje. Krásné prostředí, nejen pro jednotlivce, rodiny, různé věkové kategorie, zájmové skupiny, včetně Welness programů. Po domluvě snad neexistovala žádná nesplněná přání našeho senior klubu z Bohumína, včetně neuvěřitelného autobusového programu. Neměl chybu ani kolektiv zaměstnanců s bratrem vedoucího p. Zemanem, nejen 3v1 ! Doporučuji a nebyli jsme tam určitě i v rámci relaxace naposled.

Květinka a Pepa

Úžasný pobyt

6. 6. 2019

V hotelu Brdy se mi moc líbilo, příjemné prostředí, příjemný personál. Jídlo výborné, bohaté snídaně. Ubytování pěkné, čisté. Výborný řidič, průvodce, bavič a hlavně vedoucí pan Zeman. Děkuji za krásný pobyt a všem doporučuji.

Marie S.

Pohoda

15. 10. 2018

Krásné ubytování, čisto, vynikající snídaně, v restauraci vaří moc dobře, moc příjemní a milí lidé v recepci a restauraci, co si víc přát?

Ilona a Pavel

Skvělé

3. 3. 2018

Velice příjemné prostředí a především vstřícný a ochotny pan provozovatel Zeman. Skvělá kuchyně a personál. DOPORUČUJI POBYT V TOMTO HOTELU!!!

Magda

Rozhodně stojí za to navštívit

27. 11. 2017

V průběhu Mezinárodního festivalu outdoorových filmů a dalších akcí, které už několik let ve Spáleném Poříčí pořádáme, jsme již více než desetkrát využili služeb Vašeho hotelu. Vždy jsme byli spokojeni, ale rádi bychom zdůraznili, že současné vedení hotelu nemá konkurenci! Děkujeme a těšíme se brzy na shledanou.

Jiří, Outdoor films

Skvělý relaxační pobyt

5. 11. 2017

Velmi pěkný hotel v klidné lokalitě a hlavně skvělý výchozí bod do Brd. Čistotu v pokojích jsme s přítelem velmi ocenili. V restauraci hotelu jsme si dali výborné jídlo a snídaně také bez chyby. Široký výběr. Personál velice ochotný a wellness jsme si moc užili. Děkujeme za krásný pobyt, za skvělou relaxaci a určitě se k vám brzy vrátíme. Mohu jen doporučit!!!

Nikol L./Pavel B., Praha

Velmi příjemné

20. 8. 2017

Hotel Brdy jsme zvolili pro naši týdenní dovolenou jako výchozí místo pro naplánované výlety. Po celý týden jsme si užívali přátelské pohody , kterou nám poskytoval zdejší personál spolu s majitelem panem Zemanem. Můžeme všem doporučit.

Jurákovi

Doporučuji

5. 8. 2017

Hotel brdy je pěkný, příjemný hotýlek. Byli jsme rádi, že jsme ho vybrali, určitě mohu doporučit.

DoležaloviNaše ocenění

© 2017 - 2019 Wellness Hotel Brdy

Kalendář našich akcí naleznete i na:
Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Tento web používá cookies.